Externí správa sítí

V rámci externí správy počítačových sítí nabízíme reakční dobu do 1 hod, monitoring vybraných komponent IT infrastruktury a servisní zásah v den nahlášení požadavku.


Naše služby jsou zaměřeny regionálně na firmy působící v Brně a v rámci Jihomoravského kraje z důvodu rychlosti a nejvyšší dostupnosti našich servisních zásahů.

 

Hlavním rysem této služby je: spolehlivý a rychlý servis IT, s maximální efektivitou celého procesu.

Před začátkem spolupráce provádíme Audit IT infrastruktury podle naší metodiky, na základě kterého jsme schopni vypracovat cenovou nabídku na míru přesně podle individuálních potřeb a požadavků každého zákazníka.

V případě sjednání spolupráce instalujeme na převzatý systém své monitorovací aplikace, abychom měli o systému přehled 7 x 24 hod a mohli včas předcházet případným kolizím. Většinu všech zásahů, jak na serverech tak na klientských stanicích řešíme ze svého servisního střediska vzdáleným připojením prostřednictvím přes Internetu. Zákazníkovi tak můžeme poskytnout nejen okamžité řešení problému ale i finanční úsporu technických výjezdů.

Pro snazší komunikaci mezi koncovými uživateli zákazníka a našimi techniky zřizujeme přístup do naší on-line klientské podpory, kde můžou uživatelé zadávat své požadavky na servisní zásahy. Uživatelé tak mají přesný přehled nad svými požadavky a vidí kdo, kdy a jakým způsobem je řeší. Cena za tyto služby je zpoplatněna měsíčním paušálem za správu a dohledem nad klientskou sítí.

 

Vyzkoušejte si nás a možná budete překvapeni, kolik může Vaše firma ročně ušetřit.

Pokud máte otázky nebo potřebujete informace, jsme tu pro Vás.

GrossoCom, s. r. o.

Jarní 898/50
614 00 Brno

Spojte se s námi
+420 517 370 042
+420 721 672 440


IČ 29190509
DIČ CZ29190509

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.