Office 2013 pro podnikatele

Obsahuje:

  • Word 
  • Excel 
  • PowerPoint 
  • OneNote 
  • Outlook 

 

 Word 

Nyní můžete editovat PDF dokumenty, zkopírovat si jejich obsah a používat ho v aplikacích Office. Veškeré rozmístění a zarovnání vidíte okamžitě v živých náhledech. Zobrazení revizí a komentářů je nyní přehlednější a práce s nimi je mnohem příjemnější. Pomocí systému lze také přeložit text či celý soubor napsaný v jiném jazyce.

 

 Excel 

Sám Vám doporučí, jaký graf by byl pro dané údaje nejvhodnější, provádí rychlou analýzu a dovede data dynamicky doplňovat.

 

 PowerPoint 

Využívat můžete šablony a jejich různé motivy, pracovat s textem a dokonce používat přizpůsobené ikony. Prezentující již nepotřebuje bloček s poznámkami, speciální obrazovka prezentujícího může obsahovat poznámky, které publikum nevidí.

 

 OneNote 

Digitální blok, ve kterém máte přístup ke všem vašim poznámkám, médiím nebo webům. Náhledy se automaticky aktualizují a své poznámky si můžete prohlížet v celostránkovém zobrazení. Pouze OneNote Vám poskytne možnost ručních poznámek.

 

 Outlook 

Oblíbený a rozšířený emailový klient nabídne přehledné zobrazení emailů, kontaktů a kalendáře. K jednotlivým emailům vidíte náhledy a reagovat na ně můžete přímo z okna čtení.

 

 OneDrive

Je služba umožňující odesílání souboru do úložiště v cloudu a následný přístup k obsahu z počítače nebo telefonu. OneDrive můžete použít k ukládání dokumentu, poznámek, fotek, hudby, videí a dalších typu souboru. OneDrive zjednodušuje sdílení.

Pokud máte otázky nebo potřebujete informace, jsme tu pro Vás.

GrossoCom, s. r. o.

Jarní 898/50
614 00 Brno

Spojte se s námi
+420 517 370 042
+420 721 672 440


IČ 29190509
DIČ CZ29190509

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.