Windows Server 2012

 

  • Virtualizace serverů
  • Úložiště
  • Sítě
  • Správa serverů a automatizace
  • Webová a aplikační platforma
  • Ochrana informací a přístupu
  • Infrastruktura virtuálních klientských počítačů

 

Se systémem Windows Server 2012 R2 můžete být flexibilní v prostředí podle potřeby a spouštět vaše nejdůležitější úlohy s komplexními možnostmi obnovy. Můžete vytvářet, nasazovat, provozovat a monitorovat aplikace – lokálně i v cloudu. Uživatelům můžete poskytnout zabezpečený přístup k podnikovým prostředkům z libovolného zařízení.

 

Virtualizace serverů

Úspora nákladů vychází z virtualizace a maximalizace návratnosti investic do serverového hardwaru pomocí konsolidace serverů na jediném fyzickém hostiteli. Technologie Hyper-V umožňuje spuštění několika operačních systémů, včetně systému Windows, Linux a dalších na jediném serveru.

 

Sítě

Windows Server 2012 R2 poskytuje softwarově definované řešení sítí napříč implementacemi veřejného, privátního a hybridního cloudu. Celou síť lze spravovat jako jeden server, takže při nižších nákladech získáte spolehlivost a flexibilitu několika serverů.

 

Správa serverů a automatizace

Rozhraní Windows Management Framework poskytuje společnou platformu pro automatizaci a integraci, jež vám pomocí nástrojů, jako je Windows PowerShell, pomůže zautomatizovat rutinní úlohy. Další vylepšení zajišťují správnou konfiguraci součástí datových center.

 

Ochrana informací a přístupu

S jedinou identitou je jedno, které zařízení právě používáte nebo kde se nacházíte. Uživatel může získat vzdálený přístup pomocí možností RRAS, DirectAccess a VPN a synchronizovat své pracovní dokumenty. Uživatel si sám může spravovat míru zabezpečení, e-mailu nebo resetovat heslo (pokud někdy dojde k jejich uzamčení či zapomenutí).

 

Infrastruktura virtuálních počítačů

Technologie infrastruktury virtuálních klientských počítačů nabízejí snadný přístup k uživatelsky přívětivému prostředí systému Windows spuštěnému v datovém centru a to prakticky z jakéhokoli zařízení. Pomocí technologie Hyper-V a služeb vzdálené plochy nabízí společnost Microsoft tři flexibilní volby nasazení VDI v jediném řešení: sdružený fond počítačů, osobní počítače a relace vzdálené plochy.

 

Pokud máte otázky nebo potřebujete informace, jsme tu pro Vás.

GrossoCom, s. r. o.

Jarní 898/50
614 00 Brno

Spojte se s námi
+420 517 370 042
+420 721 672 440


IČ 29190509
DIČ CZ29190509

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.