Office 365

 Aplikace Office Vám umožňují vytvářet, upravovat a sdílet dokumenty v reálném čase s libovolnými uživateli na počítačích PC nebo Mac nebo na zařízeních s iOS, Androidem nebo Windows. 

 

Prezentace snadno a efektivně

E-mailovou adresu s názvem Vaší společnosti prezentujete sami sebe bez jakékoliv většího úsilí. Buďte ve spojení se svými zákazníky a kolegy prostřednictvím nejrůznějších komunikačních nástrojů od e-mailu a zasílání rychlých zpráv, až po sociální sítě a videokonference.

 

Ukládejte, synchronizujte a sdílejte soubory – jednoduše

Díky online úložišti je ukládání, organizace a sdílení dokumentů snadné. Můžete na nich tak pracovat společně s ostatními členy týmu, sdílet zprávy s obchodními partnery nebo se spojit se zákazníky. Soubory jsou vždy aktuální a každý má přístup k jejich nejnovější verzi.

 

Získejte dostatek místa pro všechny soubory

Díky osobnímu úložišti dokumentů s kapacitou 1 TB můžete ukládat všechny své soubory online a mít je neustále k dispozici na počítači PC nebo Mac, tabletu, iPadu nebo telefonu.  Přístup k souborům máte v rukou jen vy sami. V našem propojeném světě se sdílení souborů neomezuje jenom na uživatele v jedné kanceláři. Ať ale soubory sdílíte s kolegou od vedlejšího stolu nebo lidmi mimo organizaci, vždy si můžete určit, kdo je bude moct zobrazit a upravit.

 

Spolupracujte na stejném souboru

Už žádné rozesílání dokumentů členům týmu e-mailem a zjišťování, která verze je aktuální. Jednoduše přidávejte komentáře a aktualizace stavu ke zpracovávané verzi dokumentu, nebo na ně reagujte a sledujte je.

 

Online schůzky jsou účinné, efektivní a rychlé

Scházet se a spojovat se s lidmi online je jednoduché – můžete být kdekoliv a přitom používat zařízení, které vám nejvíc vyhovuje. Žádný čas strávený na cestách, žádné výdaje. Uděláte naopak víc práce a přitom ušetříte projektové prostředky. Videoschůzky můžou být rychlé a snadné. Díky HD videu se octnete u jednoho stolu s až 250 lidmi. Díky tomuto chytrému způsobu sdílení informací z víc míst se s uživateli budete moct soustředit na aktuální problém a přitom postupovat podle plánu časového i finančního. Díky jednoduchému sdílení obrazovky a pořizování poznámek v reálném čase nikdo nezůstává pozadu a všichni vědí, co vědět mají. Volejte přes počítač kolegům, kteří používají Lync nebo Skype, anebo i uživatelům těchto služeb mimo organizaci.

 

Pokud máte otázky nebo potřebujete informace, jsme tu pro Vás.

GrossoCom, s. r. o.

Jarní 898/50
614 00 Brno

Spojte se s námi
+420 517 370 042
+420 721 672 440


IČ 29190509
DIČ CZ29190509

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.