VMware vSphere

 

  • Výkonná virtualizace serverů
  • Síťové služby
  • Efektivní úložiště
  • Cloud API integrace
  • Zabezpečení
  • Automatizace

 

Virtualizace serverů je lék na nákladné infrastruktury, což vám umožní spustit více operačních systémů a aplikací na jednom počítači. Zvýšit produktivitu snížením fyzického serveru, přičemž každý pracuje na plný výkon. Virtualizace je také základem pro cloudové infrastruktury, které zajistí efektivitu napříč všemi službami datových center.

 

Srovnání maximálních možností nové vSphere 6 se starší verzí:

 

Výkonná virtualizace serverů

Když zkombinujete více virtuálních strojů na jednom fyzickém serveru, můžete efektivněji využít velké množství paměti na tomto fyzickém serveru, což v konečném důsledku snižuje investiční a provozní náklady. vSphere používá několik funkcí, které podporují efektivní využití paměti RAM a vyšší míru konsolidace, včetně transparentního sdílení stránek, hodnocení paměti reklamace, a komprese paměti.

 

Efektivní úložiště

Virtuální počítač je uložen jako sady souborů jeho vlastního adresáře v úložišti dat. Což je logický kontejner, jako je souborový systém, který skrývá specifika jednotlivých zařízení k ukládání dat a poskytuje jednotný model pro ukládání souborů virtuálního stroje. Úschova lze také použít pro ukládání ISO obrazů, virtuální šablony strojů a obrazy disket. Mohou být podpořeny buď systém Virtual Machine File (VMFS) nebo Network File System (NFS), v závislosti na typu skladování.

 

Automatizace

Díky automatizaci rutinních úkolů, VMware vSphere poskytuje přesné, konzistentní a opakovatelné řešení, které šetří IT administrátorům čas a úsilí. Automatizace je integrována do všech aspektů vSphere platformy.

 

 

Pokud máte otázky nebo potřebujete informace, jsme tu pro Vás.

GrossoCom, s. r. o.

Jarní 898/50
614 00 Brno

Spojte se s námi
+420 517 370 042
+420 721 672 440


IČ 29190509
DIČ CZ29190509

Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.